ספירלת התודעה הטהורה
 
 
שלב 1 – בעמידה.
ראו בעיני רוחכם ספירלת התודעה הטהורה הנצחית, שנעה בכיוון השעון מהמרחבים הנצחיים של היקום אליכם פנימה ומתזגת עם ספירלת ה-ד.נ.א. שלכם. התודעה הטהורה מניעה קידוד חדש של מערכת הגופנשמה שלכם. קידוד טהור. 
התמזגו עם תנועת ספירלת התודעה, כשגופכם נע בכיוון השעון. רגל ימין משמשת כציר, סביבו מתרחשת התנועה. היא אינה מתנתקת מהרצפה. רגל שמאל צועדת במעגל סביב רגל ימין. כף יד ימין פונה לכיוון השמיים, כף יד שמאל פונה לכיוון האדמה. (10 דקות).

 
 
גונג. עצירה. עמידת בסיס (כפות רגליים מחוברות, כפות ידיים מונחות על אזור הטבור, גוף זקוף). נשימה. עדות. (1 דקה).
 
 
ראו בעיניי רוחכם ספירלת התודעה הטהורה הניצחית מניעה את תנועתה הפוך מכיוון השעון, מתוך מעמקי הגופנשמה. מניעה את הקידוד החדש מ-ד.נ.א. אל התאים, אל האיברים, אל כל חלקי גופנשמה ומתרחבת דרככם החוצה אל המרחבים הניצחיים של היקום. הנעת הביטוי השלם של נוסחת יקום-קיום שבתמצית הנשמה שבכם.
התמזגו עם תנועת ספירלת התודעה, כשגופכם נע הפוך במכיוון השעון. רגל שמאל משמשת כציר, סביבו מתרחשת התנועה. רגל ימין צועדת במעגל סביב רגל שמאל. כף יד שמאל 
פונה לכיוון השמיים, כף יד ימין פונה לכיוון האדמה.(10 דקות).
 

גונג. עצירה. עמידת בסיס (כפות רגליים מחוברות, כפות ידיים מונחות על אזור הטבור, גוף זקוף). נשימה. עדות. (1 דקה).


שלב 2 – בישיבה.

שבו בישיבת מדיטציה שנוחה לכם. הניעו את חלק הגוף העליון בתנועה מעגלית ספירלית בכיוון השעון. זכרו את הכוונה של תנועת ספירלת התודעה שנעה מהמרחבים הניצחיים של היקום אליכם פנימה ומניעה את הקידוד של ה-ד.נ.א. (5 דקות).


גונג. עצירה. ישיבה זקופה. נשימה. עדות. (1 דקה).

תנועה 
מעגלית ספירלית בהפוך לכיוון השעון. התרחבות ספירלת התודעה דרככם החוצה. (5 דקות).

גונג. עצירה. ישיבה זקופה. נשימה. עדות. (1 דקה).

 

שלב 3 - לעבור לשכיבה.

התבוננות דוממת ובילתי מגיבה. מנוחה ערה.
נשימה חופשית...שקטה...עדינה ועמוקה...

 

 
   

 

מה שפשוט. על הפשוט. הכי פשוט.