גמילה מסמים בצפון
 
בתאריך 1.6.2012 פורסם מחקר על כך כי 80% מהמעשנים (סיגריות) במדינת ישראל מנסים להפסיק את העישון בכוחות עצמם למרות שטיפולי הגמילה כלולים בסל התרופות. עם זאת, גמילה מסמים היא לא כמו גמילה מסיגריות ואפילו לא דומה לכך. תהליך של גמילה מסמים בצפון הוא תהליך המורכב משלבים רבים ומעבודה הרבה יותר קשה ולכן אם אתם רוצים לעבור תהליך של גמילה מסמים בצפון בצורה נכונה ומקצועית שתסייע לכם לא לחזור אל הסמים לעולם, בית זאופיור הוא המקום הטוב ביותר עבורכם.
 

על בית זאופיור
 
בית זאופיור הינו מרכז גמילה מסמים בצפון אשר ממוקם בגיתה אשר בגליל המערבי. זהו מקום רגוע ושלוו אשר ממוקם במתחם טובל בירוק וזוכה לינוק מהאוויר הצח והמרגיע של הצפון. המרכז מציע חממה ביתית ומרגיעה לכל אדם אשר מעוניין לעבור תהליך של גמילה מסמים בצפון בצורה טובה ויעילה כך שלא יחזור להשתמש בסמים לעולם. אנו מציעים לכם ללכת אל המקום עוד היום ולהתרשם מהאווירה הייחודית שבמקום ומההווי החברתי אשר בזכותו רבים מצליחים לעבור את התהליך הקשה של גמילה מסמים בצפון בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר רגועה. אם תלכו לביקור במקום תשאבו מיד אל הרוגע והשלווה ותראו כי אתם יכולים להתחיל את התהליך של גמילה מסמים בצפון במקום הטוב ביותר והמתאים ביותר עבורכם.
 

תכנית גמילה ייחודיות ומקצועית

 
בית זאופיור פיתח תכנית גמילה מסמים בצפון מקצועית מאוד. התכנית כוללת מספר שלבים וכוללת גם מפגשים אישיים, גם עבודה בקבוצות וגם קשר אישי רציף בטלפון או בעזרת האינטרנט. בצורה כזו, כל אחד אשר מגיע למרכז לצורך התחלה של תהליך גמילה מסמים בצפון מצליח לסיים את התהליך בצורה הטובה ביותר ולפתוח בחיים חדשים כפי שהוא מעולם לא חלם שיזכה להם. התהליך מאפשר לאדם להתחיל להאמין בעצמו וביכולות שלו ולהתחבר את הנפש שלו בצורה שהוא כבר לא יזדקק לסמים כדי להתמודד עם קשיי החיים, לאחר התהליך של גמילה מסמים בצפון הוא יוכל לעשות זאת ללא שימוש בסם כזה או אחר אלא על ידי הבנה של הנפש שלו, התחברות אליה וכוח רצון עז.
 

למה לפנות דווקא אל בית זאופיור ?
 
נכון, ישנן הרבה מרכזים המציעים גמילה מסמים בצפון ולעיתים הבחירה בין מרכז כזה או אחר עלולה להיות מבלבלת מאוד. יחד עם זאת, בית זאופיור הוא לא "עוד מרכז גמילה מסמים בצפון" אלא מרכז ייחודי מאוד שלא תוכלו למצוא כמותו. בניגוד למרכזי גמילה מסמים בצפון אחרים בהם עובדים בשיטות דומות וסטנדרטיות, בבית זאופיור מסייעים לכל אדם להכיר את הנפש שלו טוב יותר וכך מתאימים את הטיפול עבורו ועבור הנפש שלו בצורה הטובה ביותר. לכן, אם תפנו אל בית זאופיור תזכו לאחוזי הצלחה גבוהים מאוד וסוף סוף לסיים תהליך של גמילה מסמים בצפון יעיל ונכון.
 
 
כתובת:  מצפה גיתה 51 (ליד כליל שבגליל) | טלפון:  050-887-8584 | דוא"ל:  zaopure@gmail.com