טיפול בתחלואה כפולה
 
טיפול בתחלואה כפולה זהו למעשה טיפול באנשים אשר סובלים משתי הפרעות קשות כמו לדוגמה גם הפרעה נפשית וגם התמכרות לסמים. על פי נתונים אשר פורסמו בסוף שנת 2008 ניתן לראות כי יותר מ – 50% מהאנשים אשר סובלים מהתמכרות לסמים סובלים גם מהפרעה נפשית כלשהיא וכך זקוקים לטיפול המוגדר בתור טיפול בתחלואה כפולה. טיפול שכזה אינו טיפול פשוט ולכן יש לפנות אל מרכזים מיוחדים שיכולים להעניק את הטיפול בצורה נכונה וטובה. אם אתם מחפשים את המקום הטוב ביותר לצורך טיפול בתחלואה כפולה, בית זאופיור הוא המקום אליו אתם צריכים לפנות, עוד היום.
 

טיפול מציל חיים, פשוטו כמשמעו.
 
הטיפול בבית זאופיור הוא פשוט טיפול מציל חיים. אנשים רבים אשר הגיעו אל בית זאופיור לצורך טיפול בתחלואה כפולה, בין אם הם הגיעו בכוחות עצמם ובין אם הגיעו על ידי בני משפחה, חשים לאחר הטיפול כי הם חבים את חייהם למטפלים של בית זאופיור. חשוב להדגיש, טיפול בתחלואה כפולה הוא לא כמו כל טיפול של גמילה מסמים, מדובר בטיפול הרבה יותר קשה והרבה יותר אינטנסיבי שכן לא מדובר באדם רגיל אשר סובל מהתמכרות לסמים אלא מאדם בעל הפרעה נפשית כך שהטיפול הרבה יותר מורכב. זו הסיבה לכך שפנייה אל בית זאופיור לצורך טיפול בתחלואה כפולה היא פנייה מצילה חיים. הטיפול יסייע לאדם להתחיל את חייו בצורה הרבה יותר נכונה ולהתמודד עם הבעיות מהן הוא סובל בצורה הרבה יותר פשוטה. לכן, פנו עוד היום אל בית זאופיור לצורך טיפול בתחלואה כפולה ולא תצטערו – מיד תרגישו כי יש עם מי לדבר ויש אנשי מקצוע מומחים שיכולים להעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר עבורכם או עבור האדם הקרוב אליכם.
 

תכנית המורכבת על ידי מומחים ואנשי מקצוע
 
התוכנית בה משתמשים המומחים של בית זאופיור לצורך טיפול בתחלואה כפולה הינה תכנית אשר מורכבת גם ממפגשים אישיים וגם מאימון ותרגול דרך האינטרנט. על פי התכנית מצליחים המטפלים של בית זאופיור להגיע אל הנפש של כל מטופל ומטופל ולסייע לו לפתור כל בעיה או התמכרות אליה נקלע בצורה הטובה ביותר. כאמור, טיפול בתחלואה כפולה הוא לא טיפול פשוט שכן יש לדעת כיצד לגשת אל האדם וכיצד ליצור עימו קשר נכון וחיובי ולכן אם תפנו אל בית זאופיור תוכלו לקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור האדם היקר אליכם ולהציל אותו מההתמכרות אליה נכנס ואשר הורסת את החיים שלו. 
 
אז למה אתם מחכים? פנו עוד היום אל בית זאופיור ובקשו פרטים על התכנית של טיפול בתחלואה כפולה במקום. מבית זאופיור יזמינו אתכם לפגישה אישית בה תקבלו את כל הפרטים שלהם אתם זקוקים אודות הטיפול. תוכלו לקבל מידע עדכני ומקיף ותשובות לכל השאלות כך שתראו במו עינכם כי בית זאופיור הוא המקום הטוב ביותר לטיפול במקרים כאלו.ניתן ליצור קשר בדף צור קשר באתר.
    
 
כתובת:  מצפה גיתה 51 (ליד כליל שבגליל) | טלפון:  050-887-8584 | דוא"ל:  zaopure@gmail.com