אנחנו מתמחים ביצירה והנחייה של סדנאות שונות ומגוונות.
מסדנאות קצרות של שעה-שעתיים לסדנאות יום או סדנאות בנות כמה מפגשים עיקביים.

מסדנאות מודעות מעמיקות לסדנאות כיף משחררות. 
בכל סדנה מחכה לכם הזדמנות להתפתחות בסביבה מעוררת, מסקרנת ומאתגרת.
 

סדנאות
 
 
סדנאות גוף-נשמה-רוח:
סדנאות תנועה, נשימה, מגע, מדיטציה המכוונות לשחרור מתחים ולחצים, ריפוי ואיזון, חיבור ואחדות. בסדנה אתם לומדים שיטות ותרגילים פשוטים שיעזרו לכם בחיים אישיים ובעבודה להתאזן ולהירגע, להתמקד ולהתרכז במידה יותר עמוקה.
 
 
מדיטציה ככלי לחיים מאוזנים: 
יסודות תירגול מדיטציה. סוגי מדיטציה והשפעתה על החיים שלנו. מדיטציה לאדם מודרני. סדנה שמציעה לכם להכיר עולם המדיטציה המודרנית – מדע של תודעת על.
 
תנועה, נשימה, קול – התעוררות:
תנועה, נשימה, קול – 3 ביטויים בסיסיים של האדם. בסדנה אתם מקבלים הזדמנות להתנסות בסוגים שונים של תנועה, נשימה וקול, ללמוד דרכים לשחרור מתחים, להרחיב את היכולת וחופש הביטוי שלכם, להתחבר עם משתתפים נוספים, להנות ולהרפות.
 
מעגלי העוצמה הנשית:
להתעוררות והיזכרות במהות העוצמה הנשית, העוצמה שבילתי תלויה בדבר, שלא צריכה להוכיח את עצמה, עוצמה שטמונה בכל אחת ואחת עצם היותה אישה.
 
סדנאות התפתחות:
סדנאות בהם אתם עוברים דרך סידרת חוויות המהוות תהליך מובנה וייחודי, המכוון להתפתחות בתחומי חיים עיקריים. הסדנה בנוייה כהתנסות דינאמית בשילוב שיטות מתקדמות: דמיון מודרך, NLP, קואצ'נג, דינאמיקה קבוצתית, דיונים, מדיטציה, משחק, תנועה מודעת.
 
תקשורת אפקטיבית:
סדנת תקשורת שמציעה, בעזרת תרגילים ומשחקים קבוצתיים ואישיים, לזהות דפוסי תקשורת לקויה וללמוד דרכים ושיטות לתקשורת אפקטיבית בכל תחומי החיים. הסדנה מאפשרת חווית לימוד והתפתחות משותפת ועוזרת ליצור פתיחות, אמון וזרימה בהתנהלות ותקשורת בין חברי הצוות.
 
מנהיגות טבעית:
מי הוא המנהיג? מנהיגות ותקשורת אפקטיבית. עבודה עם שותף וצוות. מציאת פיתרונות ויכולת לנהל קונפליקטים. סדנת מנהיגות מציעה לכם לזהות דפוסים של חוסר ביטחון והחלטיות, פחד מהתמודדות וקבלת החלטות ודרכים לא יעילות להתנהלות וללמוד מה זה מנהיגות טיבעית, לגעת ביכולת האמיתית וטיבעית שלכם להנהיג ולהוביל, להיות מרכז, שממנו מוקרנות צמיחה והתפתחות על כל הסביבה.
 
פיתוח והרחבת יצירתיות:
הסביבה המאתגרת וממריצה של הסדנה מזמינה את המשתתף לצאת מדפוסי החשיבה הסטנדרטית, לרכוש ניסיון חדש של ניתוח מצבים, לפתח יכולת ראיית פיתרונות רבים, להפתח למושגים ורעיונות חדשים, לשחרר פחד בפני "הלא ידוע", לבטא תכונות יצירתיות: גמישות חשיבה, כושר המצאה, דמיון והתבוננות רחבה על המתרחש.
 
ציור אינטואיטיבי לגילוי והתגלות:
סדנה, שמזמינה אותכם דרך קווים וצבעים לגלות את העולם הפנימי שלכם, ליצור ולצייר אותו מחדש. חוויה דינאמית לזיהוי יתרונות וחיסרונות, דפוסי חשיבה והתנהגות ואפשרות לחזק או להחליש, להחליף או להוסיף גוונים וקווים חדשים בתמונת העולם שלכם.
 
 
משליטה עצמית לניהול עצמי:
מה ההבדל בין שליטה לניהול? מנגנוני שליטה והרפיית השליטה העצמית. דרכים לבניית ניהול עצמי אפקטיבי ויעיל, מדויק ונעים. חווית התנסות יצירתית, דינאמית ומקדמת במיוחד.
 
סדנאות אימון למנהלים וצוותי עבודה:
  • שיפור כישורי ניהול ותפקוד מקצועי
  • מיצוי משאבים קיימים למיקסום תוצאות
  • התמודדות עם הגורם האנושי הקשה בארגון
  • סוגיות התמודדות ניהול אישית
  • הפעלת עובדים והאצלת סמכויות
  • ניהול תהליכים אפקטיביים בארגון   
  • סדרי עדיפויות וניהול זמן
  • סוגיות ניהול                       
  • אימון למנהלים קיים בשתי אפשרויות: אימון פרטני ואימון קבוצתי.


מרצים:
הרצאתו של זך זאב מזוז
מומחה להתעוררות רוחנית התעוררות מטראומה ומהתמכרות,
מייסד מרכז 'זאופיור התעוררות' – גישה טיבעית להתעוררות והתפתחות.

יועץ ומנחה 12מדיטציה, 12 הצעדים ו-4 השלבים במשך26 שנים.
מייסד בית זאופיור למדיטציה ולימודים רוחניים.
אנו כאן ...
050-8878584    |   054-2042234   |  04-8642251
 
או ניתן להשאיר פרטים ומהות הפנייה
בצור קשר באתר ונחזור אליך
במהירות האפשרית.
הרצאתה של פארין רמיה וימל -
תוארB.A.  בחינוך. מנחה קבוצות ויחידים בנושאי התעוררות, בריאות והגשמה.
מומחית באומנויות המגע לריפוי גוף ונשמה. 

שותפה לפיתוח שיטת תרגול ג.נ.נ.ר. – מדיטציה לאדם המודרני באלף השלישי. 

פארין מפעילה שיטות וגישות שונות בעבודתיה:

אנרגיית זא, אומנויות מגע לגופנשמה, מגע זאופיור, דמיון מודרך, NLP, מדיטציה, תרפיה באומנות ואימפרוביזציה לגילוי כוחות היצירה.

למדה ברוסיה (אקדמיה ממלכתית לספורט של מזרח הרחוק), ישראל (מכללות "וינגייט" ו"מדיסין") ואיטליה (O.D.H.A. School of Healing Arts) בתחומי בריאות, רפואה וחינוך. מייסדת וחברת צוות מנחים בבית זאופיור.
 
כתובת:  מצפה גיתה 51 (ליד כליל שבגליל) | טלפון:  050-887-8584 | דוא"ל:  zaopure@gmail.com