עדויות
 
במהלך התהליך "התעוררות מהתמכרות" המטופל/ת עובר/ת כיוונון אנרגטי של כל מערכות הגוף והנשמה על ידי זך.

מטופלים מעידים על אנרגיה מיוחדת שעוברת דרך נוכחות ומגע של זך, שמשחררת אותם מהצורך לאחוז בהתנהגויות הרסניות ומעירה אותם לחיים.

"...ברגע הראשון שזך הניח את ידיו והתחיל את הסשן, דמעות שטפו אותי בכמויות. תבינו, זה נס בלתי אפשרי מבחינתי, לא הזלתי דמעות הרבה זמן. הגוף שלי התחיל להזיע וכל הנקבוביות נפתחו, כמו שמסובבים ברז ישן שהיה סגור הרבה זמן, בהתחלה מטפטף בקושי, ואחר כך יוצא בפרץ חזק. 
זה היה עצום. זרימה חזקה של אנרגיה חמה זרמה לתוכי.
כאילו הזריקו לי חיים לתוך התאים והוורידים..."


"הסשן התחיל בנשימות והעברת אנרגיות. זך נגע בי בכל מיני נקודות ודברים התחילו לקרות.
הרגשתי שהוא מחזיר אותי לחיים. הוא ידע באופן הכי מדויק, היכן לגעת בי. אם היה לי כאב ביד או ברגל או בראש, הוא נגע קודם שם ושיחרר את הכאב. הוא דייק בתנועות שלו וידע תמיד כמה למתוח וכמה ללחוץ.
הוא התחבר לגוף שלי וקרא בו כמו מתוך ספר פתוח..." 

 
 
"...כשפגשתי את זך, הייתי מכור לנשים, סמים, אלכוהול, הימורים, מכור להכל ובחבילה אחת.
היו לי עם זך שיחות וטיפולים אנרגטיים ורוחניים, שבהם הוא נתן לי כלים להתמודדות. הוא לימד אותי להתבונן פנימה ולשחרר את כל מה שמפריע לנשמה שלי לחיות בצלילות ובהירות. חוויתי חופש ונקיון פנימי.
בסיום התהליך נעצרה אצלי ההתמכרות. לא הפסקתי להתמכר מכל מיני סיבות שיכליות, אלא פשוט נעלם ממני הצורך לחיות בסבל ועיוורון! זך עזר לי לעבור ממצב של סבל להבנה וחיים אמיתיים...""....זך בשבילי מורה, מטפל נשמה, אח גדול, חבר, הכל... הוא לווה אותי במסירות במהלך שניים עשר מפגשים. התמסרתי כולי למורה הדרך המדהים הזה. הרגשתי שאני עובר התעוררות פיזית ורוחנית מאוד חזקה. לידה מחודשת. החיים שלי השתנו מהר מאוד..."
 
כתובת:  מצפה גיתה 51 (ליד כליל שבגליל) | טלפון:  050-887-8584 | דוא"ל:  zaopure@gmail.com